در این مطلب سعی داریم تا 5 نمونه از سایت های با کیفیت و بدون فیلتری را که می توانید از آنها تصاویر استوک و با کیفیت را برای طراحی های گرافیک مثل دل نوشته های اینستاگرامی و سایر امور دریافت کنید معرفی کنیم. با ما همراه باشید!

1. www.gratisography.com
علاوه بر این که تصاویر این سایت کاملا رایگان و با کیفیت هستند، دارای خلاقیت عجیبی نیز هستند که کمتر دیده می شود! تصاویر این سایت کمی عجیب و غریب هستند و می توانند برای ایده های مختلفی واقعا به کار بیایند! این سایت خوشبختانه فعلا فیلتر نشده و روی تصاویرش واتر مارک نمی زند!

2. www.unsplash.com


این سایت نیز همانند سایت بالا، تصاویر استوک و با کیفیت خلاقانه ای را در موضوعات مختلف در اختیاز شما قرار می دهد و می توانید به راحتی از آنها استفاده کنید. همچنین می توانید تصاویر گرفته شده توسط خودتان را با عضویت در این سایت به اشتراک بگذارید!

3. www.lifeofpix.com
مجموعه تصاویر این سایت علاوه بر رایگان بودن، تصاویر طبیعی و واقعی هستند و می توانید در بین آنها تصاویر واقعی مکان های مختلف، سلفی افراد مختلف و تصاویر نابی از طبیعت را پیدا کنید. این سایت نیز فیلتر نیست و می توانید بصورت رایگان از تصاویر آن استفاده کنید!

4. www.picography.co

این وبسایت نیز کمی از دیگر سایت هایی که معرفی کردیم ندارد و می توانید تصاویر خلاقانه و با کیفیت را از این سایت، به رایگان دریافت و استفاده کنید. استفاده از تگ ها و برچسب ها در این سایت باعث می شود که تصویر مورد نشر خودرا با یک سرچ ساده بیابید!

5. www.papers.co
این وبسایت درواقع یک وبسایت جامع برای ارائه والیپیر اسمارت فون ها و دسکتاپ های مختلف است. ولی تصاویر با کیفیت و استوکی نیز وجود دارند که می توانید از آنها در طراحی خود استفاده کنید.

از این که این مطلب را مطالعه کردید متشکریم، امیدواریم این سایت ها برای شما مفید باشند!

-----------

از کانال تلگرامی ما دیدن فرمایید !

یا حق